EkoParkiet  › Oferta  › Produkty  › Parkiety Gotowe

Parkiety Gotowe

Naszym głównym profilem działalności jest montaż wysokiej jakości podłóg. Prezentowane parkiety, Łódź są renomowanych i uznanych producentów dzięki temu są trwałe i najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma firmami zarówno z Polski, jak i całej Europy. Jedną z zalet naszych parkietów jest ich trwałość i długi okres użytkowania. Parkiet gotowy tzw. „finisz parkiet” jest  produktem, o który poszerzyliśmy naszą ofertę.

Jest on łatwy w montażu i nie wymaga cyklinowania. Nasze produkty wykonane są z dobrej klasy drewna i wpływają na wygląd każdej podłogi, a wśród nich prym wiodą parkiety. Łódź i Zgierz to miasta gdzie działamy. Gotowy parkiet można kłaść we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych nawet w łazience.


Nasze parkiety wykonujemy z najwyższej jakości drewna!

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu wysokiej jakości podług drewnianych. Wszystkie parkiety dzięki najwyższej jakości drewna mają wieloletnią trwałość. Każda klepka pokryta jest 5 warstwami ekologicznego kleju i są utwardzone promieniami UV. Takie parkiety mają wieloletnią trwałość, a jakością przewyższają parkiet lakierowany tradycyjnie. 

Zaletami naszych parkietów jest trwałość i prostota układania co pozwala na szybką realizację zleceń. Układamy parkiet począwszy od profesjonalnego przygotowania podłoża po montaż klepek. Nasze parkiety wykonane są z drewna najwyższej jakości, po ułożeniu nie wymagają dodatkowego cyklinowania. Zapraszamy do Łodzi gdzie funkcjonuje nasza firma!

 

Parkiety (Łódź) w najlepszych cenach!


Podążając za najnowszymi trendami w parkieciarstwie poszerzyliśmy swą ofertę o parkiet gotowy tzw. „finish parkiet”. Jest to parkiet składający się z dwóch warstw drewna spojonego specjalistycznym klejem. Równość i gładkość na złączach jest uzyskana dzięki szlifowaniu klepek na najnowocześniejszych maszynach. Każda klepka jest pokryta 5 warstwami ekologicznego kleju utwardzanego promieniami UV. Pozwala to na uzyskanie perfekcyjnej powierzchni parkietu, znacznie przewyższającą powierzchnie lakierowane w sposób tradycyjny.

Zaletami tej technologii są:

  • gotowość do użytkowania zaraz po montażu
  • możliwość stosowania we wszystkich pomieszczeniach z wyłączeniem łazienki
  • łatwy montaż
  • nie wymaga cyklinowania
  • najwyższa jakość

Nasze gotowe parkiety w warstwie dolnej składają się z drewna dębowego, sosny,jesionu lub świerku. Natomiast warstwa wierzchnia to akacja, bambus, buk, doussie, iroko, jatoba, klon i wiele innych.