EKO PARKIET

Drewno towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, służąc za budulec na dom, jak również wnosząc ciepło dosłownie i w przenośni, staje się także coraz częściej ważnym elementem wystroju wnętrz. Nasza firma istnieje od 2000 roku, działamy na obszarze Łodzi i woj. łódzkiego, oferując Państwu szeroki wachlarz propozycji, dzięki którym Wasz dom nabierze niepowtarzalnego klimatu. Wykwalifikowana kadra pracownicza korzystająca z profesjonalnego sprzętu jest gwarancją, że wykonanie powierzonej nam pracy odbywa się na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze.

EKO-PARKIET świadczy usługi z zakresu układania i renowacji podłóg drewnianych, montażu schodów drewnianych, czy drewnianych tarasów. Od lat zajmujemy się podłogami z desek i parkietami, oferując montaż podłóg z drewna polskiego i egzotycznego oraz renowację, cyklinowanie parkietów.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi i okolic w mieszkaniach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, używając materiałów chemicznych najwyższej jakości i ściśle dopasowanych do zastosowanego drewna. Zapraszamy do odwiedzenia firmy Eko-Parkiet i spełnienia swoich marzeń w kwestii wyboru podłogi, usługi wykonujemy na terenie Łodzi i woj. łódzkiego.

Zespół Eko-Parkiet