Parkiety gotowe

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem gotowych parkietów w Łodzi i okolicach. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór parkietów w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, które są gotowe do ułożenia na powierzchniach podłogowych. Prezentowane gotowe parkiety są renomowanych i uznanych producentów, dzięki temu są trwałe i najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma firmami zarówno z Polski, jak i całej Europy. Jedną z zalet naszych parkietów jest ich trwałość i długi okres użytkowania.

Parkiet gotowy Finishparkiet jest produktem, o który poszerzyliśmy naszą ofertę. Jest on łatwy w montażu i nie wymaga cyklinowania.

Nasze produkty wykonane są z dobrej klasy drewna i wpływają na wygląd każdej podłogi, a wśród nich prym wiodą parkiety. Łódź i Zgierz to miasta gdzie działamy. Gotowy parkiet można kłaść we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych nawet w łazience.

Nasze parkiety wykonujemy z najwyższej jakości drewna!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu podłóg drewnianych. Dzięki najwyższej jakości drewna wszystkie parkiety mają wieloletnią trwałość. Każda klepka pokryta jest 5 warstwami ekologicznego kleju i są utwardzone promieniami UV. Takie parkiety jakością przewyższają parkiet lakierowany tradycyjnie.

Zaletami naszych gotowych parkietów jest trwałość i prostota układania, co pozwala na szybką realizację zleceń. Układamy parkiet, począwszy od profesjonalnego przygotowania podłoża po montaż klepek. Nasze parkiety wykonane są z drewna najwyższej jakości, po ułożeniu nie wymagają dodatkowego cyklinowania.

Gotowe parkiety w najlepszych cenach!

Podążając za najnowszymi trendami w parkieciarstwie, poszerzyliśmy ofertę o parkiet gotowy tzw. Finishparkiet. Jest to parkiet składający się z dwóch warstw drewna spojonego specjalistycznym klejem. Równość i gładkość na złączach jest uzyskana dzięki szlifowaniu klepek na najnowocześniejszych maszynach. Każda klepka jest pokryta 5 warstwami ekologicznego kleju utwardzanego promieniami UV. Pozwala to na uzyskanie perfekcyjnej powierzchni parkietu, znacznie przewyższającą powierzchnie lakierowane w sposób tradycyjny.

Zaletami Finishparkiet są:

 • gotowość do użytkowania zaraz po montażu,
 • możliwość stosowania we wszystkich pomieszczeniach z wyłączeniem łazienki,
 • łatwy montaż,
 • nie wymaga cyklinowania,
 • najwyższa jakość.

Gotowe parkiety Łódź, Zgierz

Nasze gotowe parkiety w warstwie dolnej składają się z drewna dębowego, sosny, jesionu lub świerku. Natomiast warstwa wierzchnia to akacja, bambus, buk, doussie, iroko, jatoba, klon i wiele innych.

Oferujemy również fachowe doradztwo w doborze parkietu oraz usługi związane z montażem i renowacją podłóg drewnianych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z naszych usług.

Parkiety gotowe

 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet Łódź
  Gotowy parkiet Łódź
 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet dąb barwiony wenge
  Gotowy parkiet dąb barwiony wenge
 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet dąb natura latte macchiato
  Gotowy parkiet dąb natura latte macchiato
 • Parkiety gotowe-Montaż parkietu gotowego dąb natura finish
  Montaż parkietu gotowego dąb natura finish
 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet dąb natura finish
  Gotowy parkiet dąb natura finish
 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet dąb rustical finish
  Gotowy parkiet dąb rustical finish
 • Parkiety gotowe-Gotowy parkiet dąb bielony finish
  Gotowy parkiet dąb bielony finish