CYKLINOWANIE podłóg

Jesteśmy firmą z branży usługowo-produkcyjnej, a tym za co cenią nas klienci, jest m.in. cyklinowanie parkietu, Łódźcyklinowanie bezpyłowe, Zgierz. Z pewnością każdy pragnie mieć ładną i trwałą podłogę. Nie tylko specjalizujemy się w wyrobach drewnianych, które niejednokrotnie upiększają nasze mieszkanie podłogę czy parkiet, ale również wykonujemy gruntowną renowację wiekowych podłóg.

Cyklinowanie parkietu w najlepszych cenach!

Wiemy, że decyzja o wymianie podłogi nie jest łatwa. Ma na to wpływ wiele czynników m.in. koszty. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i zachęcamy do zdecydowania się na cyklinowanie parkietu. Łódź i Zgierz to miasta gdzie cenione są nasze usługi. Na tym polu działalności mamy ogromne doświadczenie, a nasi pracownicy profesjonalnie dokonają zarówno wymiany, jak i szlifowania czy montażu podłogi.

Cyklinowanie parkietu (Łódź)

Cyklinowanie parkietu pozwala uzyskać efekt nowej podłogi. Mamy doświadczonych  pracowników, którzy zrealizują każde zlecenie rzetelnie i dokładnie. Usługi świadczymy od 2000 roku zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Zgierz i Łódź to miejsca, gdzie wykonujemy układanie podłogi od początku do końca, czyli przygotowania podłoża po montaż.

Wykonujemy również renowację podłogi. Łódź to miasto, w którym nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Nowoczesne metody cyklinowania parkietu, jakim jest cyklinowanie bezpyłowe, które zyskuje coraz większą popularność. W trosce o użytkowników, jak i nas samych nie ma obaw o zanieczyszczenie pomieszczenia kurzem. Jedynie osadzi się pył podobny do mąki, który będzie łatwy do sprzątnięcia. Dlatego chętnie podpowiadamy i doradzamy cyklinowanie bezpyłowe, jako najlepszą formę uzyskania nowej, pięknej podłogi. Cyklinowanie parkietu przez naszych doświadczonych pracowników odbywa się na najwyższym poziomie, dzięki temu będzie cieszyć swoją trwałością przez długie lata. Prowadzimy sprzedaż parkietów, desek podłogowych, schodów i tarasów i zajmujemy się ich montażem. Jesteśmy otwarci na wszelkie podpowiedzi i uwagi naszych klientów. Naszym głównym celem jest montaż podłogi według życzeń klienta.

Funkcjonujemy od 2000 roku, a nasze usługi wykonujemy solidnie i na najwyższym poziomie. Cyklinowanie bezpyłowe, Łódź, Zgierz cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród osób prywatnych, ale i instytucjonalnych.

Wydobywanie naturalnego piękna z podłóg drewnianych dzięki szlifowaniu wymaga posiadania specjalistycznego sprzętu i przede wszystkim doświadczenia. Wyłonienie ukrytych pod zniszczonym lakierem słoi pozwala odświeżyć drewno i nadać mu wrażenie nowości.

Nasze usługi szlifowania stoją na wysokim poziomie, ponieważ:

 • nasi pracownicy korzystają z specjalistycznych szlifierek taśmowych
 • pracownicy dokładnie dobierają: nacisk, prędkość i grubość ścierania do podłogi
 • dbamy o czystość pracy, dzięki czemu podłoga ma jednolitą i czystą powierzchnię przed lakierowaniem

Eko-Parkiet zapewnia profesjonalne szlifowanie podłóg. Na pewno spełnimy Państwa oczekiwania!

Cyklinowanie podłóg

 • Cyklinowanie podłóg-Szlifowanie podłogi
  Szlifowanie podłogi
 • Cyklinowanie podłóg-Szlifowanie podłogi
  Szlifowanie podłogi
 • Cyklinowanie podłóg-Szlifowanie podłogi - 50 procent skończone
  Szlifowanie podłogi - 50 procent skończone
 • Cyklinowanie podłóg-Podłoga po szlifowaniu
  Podłoga po szlifowaniu
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowanie parkietu w jodełkę
  Cyklinowanie parkietu w jodełkę
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowanie podłogi drewnianej
  Cyklinowanie podłogi drewnianej
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowanie parkietu w mozaikę
  Cyklinowanie parkietu w mozaikę
 • Cyklinowanie podłóg-Parkiet po cyklinowaniu i renowacji
  Parkiet po cyklinowaniu i renowacji
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowana podłoga drewniana
  Cyklinowana podłoga drewniana
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowanie podłogi w jodełkę
  Cyklinowanie podłogi w jodełkę
 • Cyklinowanie podłóg-Cyklinowany parkiet efekt po
  Cyklinowany parkiet efekt po